Listy od Pacjentów

Tak sie cieszę, że powstał wasz portal. Znalazłam w nim wiele cennych informacji, za które bardzo dziękuje. Wykryto u mnie Endometriozę około 9 lat temu. W tym długim okresie przechodziłam 2 operacje i leczenie różnymi hormonami. Niestety choroba nadal sie utrzymuje a leczenie to tylko na krotki czas mi pomagało.

Mieszkam od wielu lat w Holandii i leczenie moje również odbywa sie w Holandii. Porównuje często moje leczenie z leczeniem w Polsce. Obecnie korzystam z leczenia środkiem hormonalnym LUCRIN. Jest to środek, który przesyła sygnał do mózgu zatrzymując produkcje estrogenu. Moj organizm przechodzi wtedy 'sztucznie' w stan menopauzy. Lucrin można stosować przez kilka miesięcy (max 6-7 miesięcy). Jeden raz w miesiącu wstrzykuje sie małą dawkę do organizmu. Jest to środek, który dramatycznie ulepszył, jakość mojego życia. W okresie korzystania z tego środku, nie miałam żadnych boli ani menstruacji i nareszcie mogłam realizować swoje plany zawodowe. Niestety środek tez ma swoje korzyści uboczne tj. suchość pochwy,   natomiast długotrwale korzystanie z tego środka przyczynia sie do powstawania osteoporozy.

Moja sugestia jest taka, aby umieścić informacje n/t tego preparatu na waszej stronie internetowej w metodach leczenia. Uważam ze kobiety powinny wiedzieć ze taki preparat występuje na rynku i powinny mięć dostęp do korzystania z niego.

W razie pytań, uprzejmie proszę o kontakt.


Dziękuje i serdecznie pozdrawiam,
Bogusława Riebandt

Ze strony endoendo.pl - dziękujemy Pani Bogusławie