Dołącz do nas

Jeżeli dysponują Państwo artykułami,  doniesieniami naukowymi, sugestiami,  których obecność może wspomóc wartość merytoryczną serwisu endoendo.pl prosimy o przesłanie ich do nas lub kontakt mailowy pod adresem e-mail: redakcja(małpa)endoendo.pl Wszystkie napisane przez Państwa maile przeczytamy i odpowiemy najszybciej jak tylko to będzie możliwe.

Również zapraszamy osoby, które, na co dzień stykają się z tym schorzeniem bądź to przez pracę kliniczną, bądź naukową - nasze zaproszenie kierujemy również do osób, które chciałby opublikować swoje prace naukowe / tłumaczenia na portalu. W szczególności prośba ta jest skierowana do lekarzy, klinicystów oraz naukowców, studentów medycyny, którzy mają dostęp do najnowszej wiedzy na temat tego schorzenia.

Mamy nadzieję, że również dzięki Państwa pomocy uda nam się przekazać jak najwięcej istotnych i rzetelnych informacji osobom zainteresowanym tym problemem,  jak również mamy nadzieje, że nasze wspólne zaangażowanie zwiększy świadomość i wrażliwość społeczną dotyczącą tego zagadnienia.